Polonistyka na Litewskim Uniwersytecie Edukologicznym ze specjalizacją nauczycielską

Centrum_UE (Centrum Języka Polskiego, Kultury i Dydaktyki Litewskiego Uniwersytetu Edukologicznego w Wilnie)

Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej na Wydziale Edukacji Humanistycznej LEU informuje, że reorganizacja szkolnictwa wyższego (m.in. łączenie uczelni wyższych na Litwie) nie dotyczy kierunków studiów, dlatego na Litewskim Uniwersytecie Edukologicznym nadal będą realizowane 4-letnie studia bakalarskie FILOLOGIA POLSKA ze specjalizacją nauczycielską (kod programu 612X13010).

ZAPEWNIAMY WYSOKĄ JAKOŚĆ STUDIÓW! Nasz program studiów uzyskał akredytaję i bardzo wysoką ocenę MIĘDZYNARODOWEJ KOMISJI JAKOŚCI STUDIÓW, która doceniła m.in. sprawną realizację programu, spektrum wykładanych przedmiotów i wysokie kwalifikacje wykładowców.

TYLKO U NAS! Na naszych studiach polonistycznych studentów czeka nauka nie tylko w salach uniwersyteckich, ale także na szlakach PODRÓŻY KRAJOZNAWCZYCH: zwiedzamy miejsca związane z kulturą polską w różnych zakątkach Litwy i Polski, na Łotwie, Ukrainie czy Białorusi.

DŁUGO OCZEKIWANA NOWOŚĆ! Od przyszłego roku akademickiego (2018/2019) jest planowane połączenie FILOLOGII POLSKIEJ z NAUCZANIEM POCZĄTKOWYM (tj. pedagogiką wczesnoszkolną). Osoby, które już w roku bieżącym dostaną się na studia polonistyczne na naszej uczelni, będą miały możliwość uzyskania potrójnej specjalności: stopnia bakałarza filologii polskiej, kwalifikacji nauczyciela języka polskiego, a także dodatkowej specjalności – nauczania początkowego.

JAK SIĘ DOSTAĆ? Zachęcamy do zgłoszenia się na studia niefinansowane przez państwo litewskie. KOSZTY STUDIÓW PŁATNYCH W CAŁOŚCI ZOSTANĄ POKRYTE przez instytucje wspierające z Polski (stale korzystamy z życzliwego wsparcia Ambasady RP w Wilnie i Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie”).

Zapraszamy pod nasz wspólny dach!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania związane z rekrutacją i programem studiów. Informacji udzielamy pod tel. +370 685 66282 lub +370 652 41849.

http://leu.lt/lt/stojantiesiems.html

Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej na Wydziale Edukacji Humanistycznej LEU 

Wysokość czesnego

    bezpłatne

Szczegóły oferty:

Instytucja wystawiająca: Centrum_UE (Centrum Języka Polskiego, Kultury i Dydaktyki Litewskiego Uniwersytetu Edukologicznego w Wilnie)

Tryb: stacjonarne

Długość trwania kursu: 4 lata

Słowa kluczowe: Litwa, specjalizacja nauczycielska, studia bakalarskie, nauczanie początkowe,
Data dodania oferty edukacyjnej: 13 lipca 2017; 18:38
* *

Nie mogę uzyskać dostępu
do swojego konta
Pomoc

utwórz konto