Полонистический бюллетень
Конкурсов на сайте:
Сортировать по

Продвигаемое

27.02.2024

Lektorzy NAWA

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Diva Plavalaguna/Pexels

27.02.2024

Nauki o kulturze – konkurs na pracę doktorską

Доктора Narodowe Centrum Kultury

Narodowe Centrum Kultury ogłosiło XVI edycję konkursu na najlepszą pracę doktorską z zakresu nauk humanistycznych i społecznych w dziedzinach związanych z wiedzą o kulturze.

09.02.2024

XII edycja Konkursu im. Inki Brodzkiej-Wald

Доктора Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

Jesteś doktorem nauk humanistycznych? Twoja praca doktorska dotyczy współczesności i została obroniona w zeszłym roku? Masz szanse na nagrodę w Konkursie imienia prof. Aliny „Inki ” Brodzkiej-Wald. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce czeka na zgłoszenia do 29 lutego 2024r.

Недавно добавленные

23.01.2024

I Edycja konkursu na najlepszą niepublikowaną rozprawę naukową

Институт литературных исследований PAN

Archiwum Kobiet w Instytucie Badań Literackich PAN oraz Fundacja Archiwum Kobiet ogłaszają I edycję konkursu na najlepszą niepublikowaną rozprawę naukową.

18.12.2023

Ojczysty – dodaj do ulubionych – edycja 2024

Narodowe Centrum Kultury

Celem strategicznym programu jest kształtowanie twórczych, odpowiedzialnych i świadomych postaw wobec języka polskiego, budowanie kompetencji językowych, doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem ojczystym poprzez realizację projektów popularyzujących wiedzę o języku.

18.12.2023

Nagroda Literacka m.st. Warszawy – 17 edycja

Urząd m.st. Warszawy

Wystartowała 17 edycja Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Czytelnicy mogą zgłaszać ulubione książki w kategoriach: proza, poezja, literatura dziecięca, książka o tematyce warszawskiej, komiks i powieść graficzna.

22.11.2023

Konkurs Prac Magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego – XXIX edycja

Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita

Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita ogłosiło kolejną edycję konkursu na najlepsze prace magisterskie z obszaru humanistyki i nauk społecznych dotyczące zjawisk mających miejsce od XIX w. do współczesności, których tematyka jest bliska zainteresowaniom badawczym i aktywności społecznej Patrona konkursu.

22.11.2023

Nagroda im. Adama Włodka – X edycja

Fundacja Wisławy Szymborskiej

Fundacja Wisławy Szymborskiej zaprasza do nadsyłania zgłoszeń w konkursie stanowiącym wypełnienie zapisu testamentowego poetki.

15.09.2023

Narodowy Program Rozwoju Humanistyki

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło nabór wniosków w ramach Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki, moduły „Dziedzictwo narodowe”, „Uniwersalia 2.1” i „Uniwersalia 2.2”. Wnioski można składać do 31 października 2023 roku, godz. 16.00.

22.08.2023

Konkurs na projekt i realizację otwartego zasobu językowego

Студенты | аспиранты | Доктора CLARIN-PL

Konsorcjum CLARIN-PL ogłasza konkurs na projekt i realizację otwartego zasobu językowego, który stanie się w przyszłości częścią infrastruktury naukowo-badawczej CLARIN.

Если вы не хотите, чтобы куки-файлы сохранялись на вашем диске, поменяйте настройки своего браузера Смотреть информацию о куки-файлах