Полонистический бюллетень
Конкурсов на сайте:
Сортировать по

Продвигаемое

14.03.2020

VI edycja Nagrody im. Pierwszego Rektora UŁ Profesora Tadeusza Kotarbińskiego za wybitną pracę naukową z zakresu nauk humanistycznych

Uniwersytet Łódzki

Pracę do konkursu może zgłosić mająca siedzibę główną na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczelnia, podstawowa jednostka organizacyjna uczelni, instytut naukowy, wydawnictwo naukowe i inne instytucje naukowe.Nagroda może być przyznana osobie fizycznej, która jest autorem lub współautorem pracy zgłoszonej w konkursie.

10.02.2020

Konkurs na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2020

Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego | Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej | Murator Expo

Książki mogą zgłaszać polscy wydawcy publikujący m.in. książki naukowe i podręczniki akademickie. Nabór trwa do 3 kwietnia. Wyniki zostaną ogłoszone 22 maja.

24.01.2020

IV edycja Konkursu na najlepsze prace doktorskie i magisterskie dotyczące Instytutu Literackiego w Paryżu

Студенты | Доктора Fundacja Kultury Paryskiej | Stowarzyszenie Instytut Literacki Kultura

Stowarzyszenie Instytut Literacki Kultura oraz Fundacja Kultury Paryskiej zapraszają do wzięcia udziału w IV edycji Konkursu na najlepsze prace doktorskie i magisterskie związane tematycznie z historią i dorobkiem Instytutu Literackiego w Paryżu.

Недавно добавленные

28.02.2020

Konskurs na przekład wiersza z języka staropolskiego na współczesny język polski

Narodowe Centrum Kultury

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego Narodowe Centrum Kultury ogłosiło konkurs na przekład staropolskiego wiersza na język współczesny.

29.01.2020

„Monografie” Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej

W ramach programu Fundacja finansuje wydanie wyłanianych w konkursie, oryginalnych i wcześniej niepublikowanych prac z zakresu nauk humanistycznych i społecznych. 

14.01.2020

Polskie Powroty– III edycja Programu

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza do składania wniosków w programie „Polskie Powroty”. Program umożliwia polskim naukowcom powrót do kraju i zatrudnienie na uczelniach lub w innych instytutach, a także zdobycie grantu startowego na badania naukowe z zakresu badań podstawowych finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki.

16.12.2019

13. edycja Nagrody Literackiej m. st. Warszawy

Miasto Stołeczne Warszawa

Zachęcamy do zgłaszania kandydatur na najlepszą książkę roku 2019. Propozycje mogą zgłaszać wydawcy, księgarze, bibliotekarze i czytelnicy.

29.11.2019

„Diamentowy Grant” – IX edycja konkursu

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło kolejną edycję konkursu skierowanego do wybitnie uzdolnionych studentów lub absolwentów prowadzących pod kierunkiem opiekuna naukowego badania naukowe o wysokim stopniu zaawansowania.

20.11.2019

Program imienia Iwanowskiej (NAWA)

аспиранты Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

NAWA

08.11.2019

VI edycja Konkursu na najlepszą pracę magisterską z wiedzy o mediach Medi@stery

Студенты Uniwersytet Gdański

Instytut Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu, którego celem jest wyłonienie najlepszej pracy magisterskiej z zakresu wiedzy o mediach, popularyzacja wiedzy o mediach, poszerzanie wiedzy studentów z obszaru wiedzy o mediach oraz łączenie interdyscyplinarnej wiedzy z praktyką.

Если вы не хотите, чтобы куки-файлы сохранялись на вашем диске, поменяйте настройки своего браузера Смотреть информацию о куки-файлах