Событие
Promocja książki dr Elizy Krzyńskiej-Nawrockiej
Wydawnictwa Panstwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie zapraszają na spotkanie, podczas którego zostanie zaprezentowana najnowsza książka dr Elizy Krzyńskiej-Nawrockiej „De te fabula narratur… Lektury labiryntów, labirynty lektur”.
Książka Elizy Krzyńskiej-Nawrockiej to studia i szkice literackie, których wspólnym mianownikiem i punktem zainteresowania są konstrukcje labiryntowe odkrywane w tekstach literackich oraz w ich filmowych ujęciach (od twórczości Homera i Umberto Eco przez Rolanda Topora po opowieści o Jamesie Bondzie Iana Fleminga),
Podczas spotkania będzie można wysłuchać wykładu autorki pt. „O sensie istnienia i czytania książek”.
Spotkanie odbędzie się w Auli PWSZ w Tarnowie (C017) we wtorek, 27 listopada 2018 roku (początek o godz. 13.15).
Wstęp wolny.
Информация
Смотреть также
Promocja książki Michała Nawrockiego „Umieranie, czyli prawie wszystko. Studia i szkice o literaturze”
Wydawnictwa Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie serdecznie zapraszają na spotkanie promujące książkę dra hab. Michała Nawrockiego Umieranie, czyli prawie wszystko. Studia i szkice o literaturze.
Prozodia w komunikacji językowej - wykład mgr Marty Mikosińskiej
Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza Oddział w Tarnowie i Zakład Filologii Polskiej PWSZ w Tarnowie uprzejmie zapraszają na wykład mgr Marty Mikosińskiej Prozodia w komunikacji językowej.
Promocja książki prof. dra hab. Andrzeja Borowskiego „O literaturze dawnej polskiej i europejskiej opowieść. Tradycje – kierunki – style”
Wydawnictwa Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie serdecznie zapraszają na spotkanie promujące książkę prof. dra hab. Andrzeja Borowskiego O literaturze dawnej polskiej i europejskiej opowieść. Tradycje – kierunki – style, wydaną nakładem Uczelni.
Hybrydowy Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie
1 kwietnia 2022 roku odbędzie się Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Wydarzenie odbywać się będzie w podwójnej formie: stacjonarnie i wirtualnie. Transmisja programu wirtualnego rozpocznie się o godz. 10:00 na stronie Uczelni, YouTubie oraz Facebooku, spotkania stacjonarne z poszczególnymi wydziałami zgodnie z harmonogramem: tiny.pl/9kqth. Informacji o kierunkach studiów będzie można zasięgnąć w punktach informacyjnych oraz w pokojach wirtualnych. W siedzibie Uczelni zaplanowano prezentacje, pokazy, wykłady i warsztaty. Jak co roku w wydarzeniu weźmie udział Katedra Filologii Polskiej.