Событие
VII Rzeszowska Sesja Logopedyczna Dys-problemy bez tremy. Współczesne metody wsparcia i terapii osób z dysleksją rozwojową
Podyplomowe Studia Logopedii Uniwersytetu Rzeszowskiego, Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna nr 1 w Rzeszowie oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Rzeszowie mają zaszczyt zaprosić na VII Sesję Logopedyczną "Dys-problemy bez tremy. Współczesne metody wsparcia i terapii osób z dysleksją rozwojową".
Sesja odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2018 roku. Szczegółowy program sesji: http://ifp.ur.edu.pl/logopedia/files/Program_VII_sesji_logopedycznej.pdf.
Udział w obradach sesji w dniu 21 kwietnia jest bezpłatny, nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zapraszamy także na warsztaty prowadzone przez specjalistów z zakresu terapii i diagnozy dysleksji rozwojowej, które będą się odbywać w dniach 21 i 22 kwietnia. Koszt jednego warsztatu to 30 zł (wyjątek: warsztat 45 minut - koszt 10 zł). Szczegółowy plan warsztatów i rejestracja są dostępne pod adresem: http://ifp.ur.edu.pl/logopedia/rejestracja.php.
Rejestracja będzie prowadzona do wyczerpania limitu miejsc na poszczególne warsztaty.
Informujemy, że w przypadku braku wystarczającej liczby uczestników wybranego warsztatu, będziemy proponować skorzystanie z innego warsztatu (w ramach wniesionej opłaty).
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
Komitet organizacyjny:
dr hab. prof. UR Agnieszka Myszka (Dyrektor Instytutu Filologii Polskiej UR)
dr Małgorzata Kułakowska (Instytut Filologii Polskiej UR)
dr Małgorzata Półtorak (Wydział Pedagogiczny UR)
mgr Dorota Dominik (Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Rzeszowie)
mgr Magdalena Grot-Mrozicka (Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Rzeszowie)
Информация
Смотреть также
Warsztaty logopedyczne z Profesor UŚ, dr hab. Danuta Plutą-Wojciechowską
W najbliższą sobotę i niedzielę (28-29 września 2019 r.) w Instytucie Filologii Polskiej UJK odbędą się warsztaty logopedyczne. Poprowadzi je Danuta Pluta-Wojciechowska, Profesor Uniwersytetu Śląskiego w Zakładzie Socjolingwistyki i Społecznych Praktyk Komunikowania, autorka licznych publikacji naukowych, monografii, rozpraw i artykułów z zakresu logopedii. Pani Profesor jest też cenionym logopedą zajmującym się diagnozą i terapią szeroko pojętych zaburzeń mowy.
Komunikacja w medycynie / II Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Tegoroczne, dwudniowe spotkanie złożone będzie z trzech części:
Jak uczyć polskiego dzieci i młodzież z Ukrainy? Darmowe warsztaty dla nauczycieli
Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie organizuje warsztaty online z zakresu nauczania kultury polskiej i języka polskiego jako obcego. Warsztaty przeznaczone są dla nauczycieli, którzy stają przed zadaniem pracy z ukraińskimi dziećmi i młodzieżą.
"Prometej" 50 lat później
Instytut Polonistyki i Dziennikarstwa Uniwersytetu Rzeszowskiego, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa, Towarzystwo Studiów Dziennikarskich w Rzeszowie zapraszają na konferencję popularno-naukową z okazji 50. rocznicy ukazania się pierwszego numeru miesięcznika „Prometej”.