Полонистический бюллетень

Вакансия

Дата размещения: 06.10.2018
Заявки принимаются до: 15.10.2018

Adiunkt (językoznawstwo synchroniczne)

Местность:
Siedlce
Области:
językoznawstwo

Kandydat ubiegający się o zatrudnienie na stanowisko adiunkta powinien legitymować się:
 tytułem doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie językoznawstwo


 udokumentowanym dorobkiem naukowym z zakresu językoznawstwa oraz logopedii (zakres: emisja głosu, technika mówienia, inne, łącznie co najmniej 20 publikacji)
 doświadczeniem dydaktycznym oraz diagnostyczno-terapeutycznym w zakresie logopedii
 osiągnięciami zawodowymi w zakresie wskazanych specjalności językoznawczych (staże, projekty, doświadczenie zawodowe, współpraca międzynarodowa)

Osoby ubiegające się o to stanowisko proszone są o złożenie następujących dokumentów:


 podanie skierowane do Rektora Uniwersytetu Przyrodniczo- Humanistycznego w Siedlcach,
 kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
 odpisy dokumentów potwierdzających uzyskanie stopni / tytułów naukowych,
 życiorys wraz z informacją o działalności naukowej, dydaktycznej, organizacyjnej i innej,
 dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje,
 oświadczenie o wyrażeniu zgody na zaliczenie do minimum kadrowego dla potrzeb utworzenia / prowadzenia kierunku studiów wyższych,
 oświadczenie stwierdzające, że w przypadku zatrudnienia Uniwersytet PrzyrodniczoHumanistyczny będzie podstawowym miejscem pracy.


Do dokumentów proszę dołączyć kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie oraz klauzulę wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zamieszczone poniżej.


Miejsce i termin złożenia dokumentów: Dziekanat Wydziału Humanistycznego UPH w Siedlcach, ul. Żytnia 39, 08-110 Siedlce, do dnia 15.10.2018 r godz. 1200


Kontakt: tel. 25 643 18 15, e-mail; anna.nowosad@uph.edu.pl
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia: 17.10.2018 r.

 

Więcej informacji w załączniku

Информация

Дата размещенияСкачать:
Дата размещения:
6 октября 2018; 07:45 (Sylwia Pikula)
Дата правки:
6 октября 2018; 07:45 (Sylwia Pikula)

Смотреть также

06.10.2018

Asystent (Logopedia)

OPIS: Kandydat ubiegający się o zatrudnienie na stanowisko asystenta powinien legitymować się:  magister filologii polskiej ze specjalnością logopedyczną;  studia doktoranckie z zakresu językoznawstwa w dziedzinie logopedii (ukończenie przynajmniej I roku);  tytuł neurologopedy (ukończone studia podyplomowe);  przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe - praca w charakterze logopedy w placówkach oświatowych lub medycznych w zakresie diagnozy i terapii dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera, sprzężonymi zaburzeniami mowy, niedosłuchem, niepełnosprawnością intelektualną, SLI;  znajomość metod diagnostyczno-terapeutycznych w zakresie usprawniania funkcji słuchowych (uprawnienia do wykonywania diagnoz np.: metodą Johansena, Tomatisa itp.) oraz prace badawcze z zakresu audiofonologii;  publikacje naukowe, popularno-naukowe z zakresu logopedii (przynajmniej 3);  doświadczenia w dydaktyce akademickiej.

20.03.2017

ADIUNKT W WYDZIALE FILOLOGICZNYM UMK

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w art. 109 ust.1 ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym ( Dz. U. Nr 164, poz. 1365, z późn. zmianami) oraz następujące kryteria kwalifikacyjne: Wymagania:  - stopień doktora habilitowanego nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa,  - udokumentowany dorobek naukowy w zakresie polonistycznego językoznawstwa synchronicznego (morfologia) oraz psycholingwistyki (rozwoje mowy dziecka),  - czynny udział w konferencjach naukowych,  - doświadczenie dydaktyczne w zakresie polonistycznego językoznawstwa synchronicznego i logopedii.

02.05.2019

Asystent na czas określony w INSTYTUCIE POLONISTYKI STOSOWANEJ w Zakładzie Logopedii i Emisji Głosu

WARUNKI KONKURSU:  stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk humanistycznych, w dyscyplinie językoznawstwo;  kwalifikacje do wykonywania zawodu logopedy oraz nauczyciela języka polskiego;  doświadczenie w prowadzeniu badań dotyczących podsystemów języka, w szczególności u osób z zaburzeniami mowy i języka potwierdzone publikacjami naukowymi oraz wystąpieniami na konferencjach;  doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć z zakresu językoznawstwa i logopedii;  doświadczenie zawodowe z zakresu diagnozy i terapii logopedycznej oraz ukończone specjalistyczne szkolenia lub warsztaty z zakresu metod wspierania rozwoju mowy i terapii zaburzeń mowy;  znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2;  Uniwersytet Warszawski będzie podstawowym miejscem pracy osoby zatrudnionej w wyniku postępowania konkursowego; osoba zatrudniona w wyniku postępowania rekrutacyjnego jest zobowiązana do złożenia oświadczenia o wyrażeniu zgody na zaliczenie do liczby pracowników prowadzących działalność naukową na Uniwersytecie Warszawskim. 

11.09.2017

Starszy wykładowca w Instytucie Humanistycznym

REKTOR Państwowe Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie ogłasza KONKURS na stanowisko starszego wykładowcy w Instytucie Humanistycznym

Если вы не хотите, чтобы куки-файлы сохранялись на вашем диске, поменяйте настройки своего браузера Смотреть информацию о куки-файлах