Oferta edukacyjna
Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą przemawiać publicznie, skutecznie rozwiązywać konflikty i spory, precyzyjnie i poprawnie wyrażać myśli, posługiwać się mową ciała, skutecznie opanowywać stres w kontaktach z publicznością, prowadzić debaty, zaobserwować, jak działa siła perswazji.
Zajęcia mają charakter interdyscyplinarny. Prowadzą je specjaliści z różnych dziedzin humanistyki i nauk społecznych, teoretycy i praktycy, wykładowcy uniwersyteccy, dziennikarze, publicyści, psycholog, aktor.
Rekrutacja
Osoby, które chcą zapisać się na kurs w edycji 2024/2025 proszone są o:
1) wypełnienie formularza rekrutacyjnego online, dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/EZg5rdW6FwwT2Y819
2) przesłanie za jego pośrednictwem wypełnionego i podpisanego formularza RODO (wzór dostępny w formularzu rekrutacyjnym)
3) uiszczenie opłaty z tytułu wpisowego w wysokości 200 zł, podając w tytule: Imię i nazwisko oraz nazwę kursu.
UWAGA! Wysyłając formularz prosimy o upewnienie się czy zostały przesłane zarówno pliki, jak i ankieta – należy użyć przycisków "Prześlij" znajdujących się w obydwu oknach dialogowych.
Wpłaty należy dokonywać na konto:
Instytut Badań Literackich PAN
ul. Nowy Świat 72, 00-330 Warszawa
Bank Gospodarstwa Krajowego
PL 75 1130 1017 0020 1466 2720 0049
Program i wykładowcy:
Kontakt
Pytania dotyczące rekrutacji prosimy kierować na adres: podyplomowe@ibl.waw.pl
Tel. 605-316-757 od poniedziałku do piątku w godz.9.00-16.00
Informacje
Zobacz także
Kurs Kreatywnego Pisania
Celem kursu jest sprzyjanie podejmowaniu samodzielnej twórczości poetyckiej, prozatorskiej, translatorskiej, dziennikarskiej oraz krytycznoliterackiej, a także kształtowanie wrażliwości, wyobraźni, umiejętności stosowania form literackich, symboliki i świadomości językowej.
Praca w wydawnictwie- standardy, specyfika i wyzwania współczesności
Studia przeznaczone są dla wszystkich absolwentów kierunków humanistycznych oraz osób zainteresowanych pracą w tej branży, które chcą poznać podstawy i specyfikę pracy współczesnego wydawnictwa, proces powstawania książki oraz różnorodność stanowisk oferowanych przez wydawców na rynku pracy. W ramach edycji 2024/2025 będą realizowane w trybie hybrydowym.
Kurs Retoryki Praktycznej
Kurs adresowany jest do wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć m.in. umiejętności publicznego przemawiania, skutecznego rozwiązywania konfliktów i sporów, precyzyjnego i poprawnego wyrażania myśli, posługiwania się mową ciała, dowiedzieć się, jak działa siła perswazji, a także nabyć lub uzupełnić wiadomości z zakresu historii retoryki i praktyk retorycznych.
Kurs dokształcający "Nauczanie języka polskiego w ośmioklasowej szkole podstawowej"
Nabór na kurs dokształcający: nauczanie języka polskiego w ośmioklasowej szkole podstawowej. REKRUTACJA DO 31 STYCZNIA 2018 R.