Полонистический бюллетень

Событие

Начало событияДата события: 06.03.2024 - 07.03.2024
Дата размещения: 09.02.2024

Opowieść w edukacji, edukacji środowiskowej, terapii i rozwoju człowieka

Начало событияВид события:
Конференция

"Słowa i opowieści towarzyszą człowiekowi właściwie od zawsze, mają moc i siłę do wyrażania siebie, opisywania świata, mówienia o rzeczach ważnych, wartościach, nauce i środowisku. Słowa definiują nas, nasze poglądy i relacje. Podczas konferencji chcemy rozmawiać na temat opowieści w edukacji, edukacji środowiskowej terapii i rozwoju człowieka, zastanawiając się nad wielopłaszczyznową rolą opowieści". (Z zaproszenia Organizatorów).

plakat wydarzenia

KALENDARZ KONFERENCJI:
22.01.2024 - 14.02.2024 - zgłaszanie referatów
16.02.2024 - informacje na temat kwalifikacji zgłoszonych referatów do prezentacji podczas konferencji
6-7.03.2024 - Konferencja

OPŁATA KONFERENCYJNA:
Opłata obejmuje posiłki w trakcie konferencji (lunch, przerwa kawowa, kolacja 6 marca), materiały konferencyjne i publikację.
Opłaty należy dokonać do 17.02.2024. na numer konta: 35 1050 1070 1000 0024 0307 8161 z dopiskiem: udział w konferencji, imię i nazwisko
Chęć otrzymania faktury należy zgłosić mailowo.
450zł - udział osób prezentujących referaty z publikacją
250zł - udział osób nie prezentujących referatów.
*200zł - udział dla bibliotekarek/bibliotekarzy z województwa śląskiego, którzy nie prezentują referatów

Komitet Naukowy Konferencji:
dr hab. Alina Budniak, prof. UŚ
dr hab. Beata Ecler- Nocoń, prof. UŚ
prof. dr hab. Zenon Gajdzica
dr hab. Beata Gola, prof. UJ
prof. dr hab. Waldemar Kuligowski
prof. dr hab. Roman Leppert
dr hab. Katarzyna Marcol, prof. UŚ
dr hab. Renata Michalak, prof. UAM
prof. dr hab. Bernadeta Niesporek-Szamburska
dr hab. Irena Polewczyk, prof. UŚ
dr hab. Violetta Rodek, prof. UŚ
dr hab. Michał Rusinek, prof. UJ
Ks. dr hab. Ryszard Sadowski, prof. UKSW
prof. dr hab. Piotr Skubała
prof. dr hab. Tadeusz Sławek
dr hab. Marta Tomczok, prof. UŚ
dr hab. Ligia Tuszyńska, prof. APS
dr hab. Małgorzata Wójcik-Dudek, prof. UŚ

Информация

Адрес:
Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia w Wiśle przy Placu Hoffa 3a
Подача заявок для докладчиков до:
14.02.2024
Оплата:
450zł - udział osób prezentujących referaty z publikacją; 250zł - udział osób nie prezentujących referatów; 200 zł - udział dla bibliotekarek/bibliotekarzy z województwa śląskiego, którzy nie prezentują referatów
Дата размещенияСкачать:
Ссылки:
Дата размещения:
9 февраля 2024; 21:27 (Mariola Wilczak)
Дата правки:
9 февраля 2024; 21:45 (Mariola Wilczak)

Смотреть также

03.02.2025

Opowieść w terapii, edukacji, edukacji środowiskowej i rozwoju człowieka. Cisza. Klimat. Współistnienie

Celem konferencji, dotyczącej roli opowieści w edukacji, terapii i codziennym życiu człowieka, jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń, uwzględniającej różnorodne perspektywy badaczek i badaczy z całej Polski. Zaproszenie skierowane jest do osób reprezentujących świat pedagogiki, psychologii, antropologii kultury, animacji społecznej, edukacji środowiskowej i terapii. Tematami wywoławczymi drugiej edycji spotkania są: Cisza. Klimat. Współistnienie. 

21.02.2025

Choroba w interdyscyplinarnym dyskursie maladycznym

Warszawski Uniwersytet Medyczny – Wydział Lekarski oraz Wydział Lekarsko-Stomatologiczny, Uniwersytet Śląski – Wydział Humanistyczny, Uniwersytet Warszawski – Wydział „Artes Liberales”, Towarzystwo Naukowe Warszawskie oraz Zespół Języka w Medycynie Rady Języka Polskiego przy Prezydium Polskiej Akademii Nauk zapraszają na sympozjum CHOROBA W INTERDYSCYPLINARNYM DYSKURSIE MALADYCZNYM.

05.08.2022

Po naszemu, czyli po częstochowsku. Rola regionalizmów i dialektyzmów w kulturze regionalnej

Instytut Językoznawstwa na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji „Po naszemu, czyli po częstochowsku. Rola regionalizmów i dialektyzmów w kulturze regionalnej”. Odbędzie się ona w dniach 9 i 10 grudnia 2022 w Częstochowie przy ul. Zbierskiego 2 oraz online na platformie MS Teams.

09.09.2018

Przemoc w komunikacji

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Częstochowie oraz Katedra Slawistyki Uniwersytetu Ostrawskiego w Ostrawie zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej "Przemoc w komunikacji", która odbędzie się 29-30 listopada 2018 roku w Częstochowie.

Если вы не хотите, чтобы куки-файлы сохранялись на вашем диске, поменяйте настройки своего браузера Смотреть информацию о куки-файлах