Полонистический бюллетень

Событие

Начало событияДата события: 17.06.2019 g.17:30
Дата размещения: 28.05.2019

Promocja książki Marka Bernackiego "Tropienie Miłosza. Hermeneutyczna 'bio-grafia' Poety"

Начало событияВид события:
Рекламная встреча
Местность:
Warszawa

"Biuletyn Polonistyczny" zaprasza na spotkanie promujące książkę Prof. Marka Bernackiego Tropienie Miłosza. Hermeneutyczna "bio-grafia" Poety, wydaną w marcu tego roku w krakowskim wydawnictwie UNIVERSITAS.

Spotkanie, które poprowadzi pan Krzysztof Czyżewski, dyrektor Ośrodka POGRANICZE - sztuk, kultur i narodów, odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca o godz. 17.30 na warszawskiej Starówce.

Информация

Оплата:
bez opłat
Дата размещения:
28 мая 2019; 11:55 (Mariola Wilczak)
Дата правки:
28 мая 2019; 11:56 (Mariola Wilczak)

Смотреть также

22.11.2018

Wokół książki dr. Jana Olaszka "Jan Walc. Biografia opozycjonisty" - spotkanie z autorem i dyskusja

Instytut Badań Literackich PAN oraz wydawnictwo Trzecia Strona mają zaszczyt zaprosić na spotkanie z autorem książki "Jan Walc. Biografia opozycjonisty", które odbędzie się 30 listopada w IBL PAN.

23.11.2016

Promocja książki "Obraz i wir. Antologia anglo-amerykańskiego imagizmu"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie promocyjne z Leszkiem Engelkingiem, poetą, tłumaczem, literaturoznawcą, współautorem książki "Obraz i wir. Antologia anglo-amerykańskiego imagizmu". Rozmawiać będzie dr Beata Śniecikowska.

28.05.2021

Prof. Bożena Shallcross i Prof. Andrzej Karcz, Poeta liryczny jako pisarz polityczny. "Zniewolony umysł" Czesława Miłosza (A Lyrical Poet as a Political Writer. "The Captive Mind" by Czeslaw Milosz) / spotkanie z cyklu webinariów IBL PAN i Fundacji Kościuszkowskiej

25 czerwca Profesorowie Bożena Shallcross z University of Chicago i Andrzej Karcz z IBL PAN będą dyskutować o "Zniewolonym umyśle" Miłosza podczas webinarium "Poeta liryczny jako pisarz polityczny". W 2021 roku mija 110 lat od urodzin Czesława Miłosza i 70 lat od jego ucieczki z komunistycznej Polski w poszukiwaniu azylu politycznego we Francji.

10.05.2016

Spotkanie z Profesor Teresą Dobrzyńską i jej książką "Tekst poetycki i jego konteksty"

Zapraszamy na spotkanie z Profesor Teresą Dobrzyńską i jej książką "Tekst poetycki i jego konteksty", które odbędzie się 3 czerwca (w piątek) o godz. 16.45 w sali 17 gmachu Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Если вы не хотите, чтобы куки-файлы сохранялись на вашем диске, поменяйте настройки своего браузера Смотреть информацию о куки-файлах