Полонистический бюллетень

Событие

Начало событияДата события: 08.12.2022 g.10:00 - 08.12.2022
Дата размещения: 06.12.2022

Promocja książki Michała Nawrockiego „Umieranie, czyli prawie wszystko. Studia i szkice o literaturze”

Начало событияВид события:
Авторское собрание
Местность:
Tarnów
Организаторы:
Целевые аудитории:
Студенты, Учителя, Ученики

Wydawnictwa Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie serdecznie zapraszają na spotkanie promujące książkę dra hab. Michała Nawrockiego Umieranie, czyli prawie wszystko. Studia i szkice o literaturze.

 

Spotkanie odbędzie się w czwartek – 8 grudnia 2022 r. – o godz. 10.00 w Auli ANS w Tarnowie (C017), ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów.

Podczas spotkania będzie można wysłuchać wykładu Autora O sensach i bezsensach czytania i pisania.

Słowo wstępne wygłosi prof. dr hab. Andrzej Borowski.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Информация

Адрес:
ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów
Оплата:
bez opłat
Дата размещения:
6 декабря 2022; 11:12 (Agnieszka Mocyk)
Дата правки:
6 декабря 2022; 11:21 (Agnieszka Mocyk)

Смотреть также

10.03.2018

Prozodia w komunikacji językowej - wykład mgr Marty Mikosińskiej

Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza Oddział w Tarnowie i Zakład Filologii Polskiej PWSZ w Tarnowie uprzejmie zapraszają na wykład mgr Marty Mikosińskiej Prozodia w komunikacji językowej. 

22.11.2018

Promocja książki dr Elizy Krzyńskiej-Nawrockiej

Wydawnictwa Panstwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie zapraszają na spotkanie, podczas którego zostanie zaprezentowana najnowsza książka dr Elizy Krzyńskiej-Nawrockiej „De te fabula narratur… Lektury labiryntów, labirynty lektur”.

24.03.2022

Hybrydowy Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie

1 kwietnia 2022 roku odbędzie się Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Wydarzenie odbywać się będzie w podwójnej formie: stacjonarnie i wirtualnie.  Transmisja programu wirtualnego rozpocznie się o godz. 10:00 na stronie Uczelni, YouTubie oraz Facebooku, spotkania stacjonarne z poszczególnymi wydziałami zgodnie z harmonogramem: tiny.pl/9kqth. Informacji o kierunkach studiów będzie można zasięgnąć w punktach informacyjnych oraz w pokojach wirtualnych. W siedzibie Uczelni zaplanowano prezentacje, pokazy, wykłady i warsztaty. Jak co roku w wydarzeniu weźmie udział Katedra Filologii Polskiej.    

19.04.2022

Promocja książki prof. dra hab. Andrzeja Borowskiego „O literaturze dawnej polskiej i europejskiej opowieść. Tradycje – kierunki – style”

Wydawnictwa Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie serdecznie zapraszają na spotkanie promujące książkę prof. dra hab. Andrzeja Borowskiego O literaturze dawnej polskiej i europejskiej opowieść. Tradycje – kierunki – style, wydaną nakładem Uczelni.

Если вы не хотите, чтобы куки-файлы сохранялись на вашем диске, поменяйте настройки своего браузера Смотреть информацию о куки-файлах