Полонистический бюллетень

Событие

Начало событияДата события: 16.12.2022 g.12:00
Дата размещения: 17.11.2022

Spotkanie z autorami książek „Siedem grzechów głównych w dyskusjach publicznych" i „W lustrze snów”

Начало событияВид события:
Авторское собрание
Местность:
Zielona Góra
Организаторы:

Zapraszamy na spotkanie autorskie z prof. Moniką Kaczor, promujące książkę „Siedem grzechów głównych w dyskusjach publicznych” oraz ze studentami dziennikarstwa i twórcami zbioru opowieści pt. „W lustrze snów”.

 

Spotkanie odbędzie się 16 grudnia 2022 r. o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersyteckiej UZ. Poprowadzi je dr Janusz Łastowiecki.

Siedem grzechów głównych w dyskusjach publicznych Moniki Kaczor to książka poświęcona zagadnieniom komunikacji publicznej w powiązaniu z kwestią etyki słowa.

Książka W lustrze snów jest dziełem studentów I roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Zielonogórskiego i powstała w ramach zajęć z twórczego pisania. Pod względem gatunkowym zebrane opowieści są bliskie relacji prozatorskiej o zdarzeniach, osobistemu sprawozdaniu, wyznaniu, dziennikowi. Całość łączy motyw snu i lustra. Opiekę merytoryczną i organizacyjną nad tym przedsięwzięciem sprawowała prof. Monika Kaczor.

Информация

Адрес:
Biblioteka Uniwersytetu Zielonogórskiego, al. Wojska Polskiego 71, 65-762 Zielona Góra
Дата размещенияСкачать:
Дата размещения:
17 ноября 2022; 11:34 (Magdalena Jurewicz-Nowak)
Дата правки:
24 февраля 2023; 20:25 (Magdalena Jurewicz-Nowak)
Если вы не хотите, чтобы куки-файлы сохранялись на вашем диске, поменяйте настройки своего браузера Смотреть информацию о куки-файлах