Событие
Wydział Humanistyczny i Katedra Filologii Polskiej na Wirtualnym Dniu Otwartym
Zapraszamy na Wirtualny Dzień Otwarty w PWSZ w Tarnowie. To dobra okazja, by zapoznać sie z ofertą studiów prowadzonych w Katedrze Filologii Polskiej i na Wydziale Humanistycznym, wysłuchać wykładu, porozmawiać z pracownikami i przekonać się, dlaczego tarnowska uczelnia jest tak chętnie wybierana.
Transmisję będzie można śledzić za pośrednictwem strony internetowej PWSZ w Tarnowie oraz na kanale YouTube.
Kontakt osobisty z pracownikiem Wydziału za pośrednictwem platformy Teams (g. 10.00-14.00).
Program Wirtualnego Dnia Otwartego PWSZ w Tarnowie na Wydziale Humanistycznym
10.00 – wystąpienie JM Rektor PWSZ, dr hab. Małgorzaty Kołpy, prof. Uczelni.
ok. 10.15 – prezentacja zasad dotyczących rekrutacji na studia na rok akademicki 2021/2022.
Tegoroczny nabór podstawowy rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 16 lipca, a dodatkowy zaplanowano w dniach 1-17 września. Tradycyjnie odbędzie się z wykorzystaniem systemu Elektronicznej Rejestracji Kandydatów, dzięki czemu wszelkich formalności można dopełnić zdalnie. Szczegóły na stronie https://kandydat.pwsztar.edu.pl/.
ok. godz. 10. 50 – Studiuj i nie martw się o pieniądze! – oferta pomocy stypendialnej oferowanej studentom naszej Uczelni
ok. godz. 11.00 – Wydział Humanistyczny
– prezentacja filmu przedstawiającego Wydział
– rozmowa z władzami Wydziału
– wykład okolicznościowy mgr. Piotra Kopy: Pułapki mediów społecznościowych
ok. godz. 11. 30 – Rusz na podbój świata! – oferta zagranicznych studiów i praktyk
ok. godz. 12.15 – Kariera na wyciągnięcie ręki! – oferta wsparcia uczelnianego Biura Karier, Projektów i Współpracy
ok. godz. 12.50 – Dołącz do najlepszych w Polsce! – oferta KU AZS PWSZ
ok. godz. 13.30 – PWSZ to dużo więcej! – oferta językowa, wsparcie dla niepełnosprawnych, czasopisma i koła naukowe, gazeta studencka, Centrum Transferu Technologii i Dział Badań Naukowych, Rada Uczelniana Samorządu Studentów, Biblioteka, Akademicki Ośrodek Pomocy Psychologicznej.
14.15 – Podsumowanie i zakończenie Dnia Otwartego
Wszystkie materiały będą dostępne również po zakończeniu Dnia Otwartego na naszej stronie internetowej i kanale YouTube.
Информация
Смотреть также
Zebranie zespołu językoznawczego w Katedrze Filologii Polskiej w PWSZ w Tarnowie
Dziekan Wydziału Humanistycznego PWSZ w Tarnowie oraz Kierownik Katedry Filologii Polskiej uprzejmie zapraszają wszystkich zainteresowanych na otwarte zdalne zebranie naukowe zespołu językoznawczego w dniu 22 kwietnia 2021 roku o godzinie 17.00. Gościnnie referat pt. Anglicyzmy w języku polskiej społeczności korporacyjnej przedstawi dr Agnieszka Cierpich-Kozieł, adiunkt w Instytucie Neofilologii Akademii Ignatianum w Krakowie.
Pan Tadeusz przy Mickiewicza – dzień Wieszcza w Tarnowie
Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza, III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie zapraszają na „Pana Tadeusza przy Mickiewicza – dzień Wieszcza w Tarnowie” – w 100-lecie odzyskania niepodległości i 220. rocznicę urodzin Adama Mickiewicza.
Hybrydowy Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie
1 kwietnia 2022 roku odbędzie się Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Wydarzenie odbywać się będzie w podwójnej formie: stacjonarnie i wirtualnie. Transmisja programu wirtualnego rozpocznie się o godz. 10:00 na stronie Uczelni, YouTubie oraz Facebooku, spotkania stacjonarne z poszczególnymi wydziałami zgodnie z harmonogramem: tiny.pl/9kqth. Informacji o kierunkach studiów będzie można zasięgnąć w punktach informacyjnych oraz w pokojach wirtualnych. W siedzibie Uczelni zaplanowano prezentacje, pokazy, wykłady i warsztaty. Jak co roku w wydarzeniu weźmie udział Katedra Filologii Polskiej.
Zebranie zespołu językoznawczego w Katedrze Filologii Polskiej w PWSZ w Tarnowie
Dziekan Wydziału Humanistycznego PWSZ w Tarnowie oraz Kierownik Katedry Filologii Polskiej uprzejmie zapraszają wszystkich zainteresowanych na otwarte zdalne zebranie naukowe zespołu językoznawczego w dniu 14 kwietnia 2021 roku o godzinie 17.00. Referat pt. Komunikacyjna kariera wulgaryzmów we współczesnej polszczyźnie przedstawi prof. dr hab. Jadwiga Kowalikowa.