Полонистический бюллетень

Событие

Начало событияДата события: 16.04.2021 g.10:00
Дата размещения: 13.04.2021

Wydział Humanistyczny i Katedra Filologii Polskiej na Wirtualnym Dniu Otwartym

Начало событияВид события:
Дни открытых дверей
Организаторы:
Целевые аудитории:
Другие, Ученики

Zapraszamy na Wirtualny Dzień Otwarty w PWSZ w Tarnowie. To dobra okazja, by zapoznać sie z ofertą studiów prowadzonych w Katedrze Filologii Polskiej i na Wydziale Humanistycznym, wysłuchać wykładu, porozmawiać z pracownikami i przekonać się, dlaczego tarnowska uczelnia jest tak chętnie wybierana.

Transmisję będzie można śledzić za pośrednictwem strony internetowej PWSZ w Tarnowie oraz na kanale YouTube.

Kontakt osobisty z pracownikiem Wydziału za pośrednictwem platformy Teams (g. 10.00-14.00).

Program Wirtualnego Dnia Otwartego PWSZ w Tarnowie na Wydziale Humanistycznym

10.00 – wystąpienie JM Rektor PWSZ, dr hab. Małgorzaty Kołpy, prof. Uczelni.

ok. 10.15 – prezentacja zasad dotyczących rekrutacji na studia na rok akademicki 2021/2022.

Tegoroczny nabór podstawowy rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 16 lipca, a dodatkowy zaplanowano w dniach 1-17 września. Tradycyjnie odbędzie się z wykorzystaniem systemu Elektronicznej Rejestracji Kandydatów, dzięki czemu wszelkich formalności można dopełnić zdalnie. Szczegóły na stronie https://kandydat.pwsztar.edu.pl/.

ok. godz. 10. 50 – Studiuj i nie martw się o pieniądze! – oferta pomocy stypendialnej oferowanej studentom naszej Uczelni

ok. godz. 11.00 – Wydział Humanistyczny

 – prezentacja filmu przedstawiającego Wydział

 – rozmowa z władzami Wydziału

 – wykład okolicznościowy mgr. Piotra Kopy: Pułapki mediów społecznościowych

ok. godz. 11. 30 – Rusz na podbój świata! – oferta zagranicznych studiów i praktyk

ok. godz. 12.15 – Kariera na wyciągnięcie ręki! – oferta wsparcia uczelnianego Biura Karier, Projektów i Współpracy

ok. godz. 12.50 – Dołącz do najlepszych w Polsce! – oferta KU AZS PWSZ

ok. godz. 13.30 – PWSZ to dużo więcej! – oferta językowa, wsparcie dla niepełnosprawnych, czasopisma i koła naukowe, gazeta studencka, Centrum Transferu Technologii i Dział Badań Naukowych, Rada Uczelniana Samorządu Studentów, Biblioteka, Akademicki Ośrodek Pomocy Psychologicznej.

14.15 – Podsumowanie i zakończenie Dnia Otwartego

Wszystkie materiały będą dostępne również po zakończeniu Dnia Otwartego na naszej stronie internetowej i kanale YouTube.

Информация

Адрес:
wydarzenie online
Оплата:
bez opłat
Дата размещения:
13 апреля 2021; 17:47 (Agnieszka Mocyk)
Дата правки:
13 апреля 2021; 18:03 (Piotr Bordzoł)

Смотреть также

20.04.2021

Zebranie zespołu językoznawczego w Katedrze Filologii Polskiej w PWSZ w Tarnowie

Dziekan Wydziału Humanistycznego PWSZ w Tarnowie oraz Kierownik Katedry Filologii Polskiej uprzejmie zapraszają wszystkich zainteresowanych na otwarte zdalne zebranie naukowe zespołu językoznawczego w dniu 22 kwietnia 2021 roku o godzinie 17.00.  Gościnnie referat pt. Anglicyzmy w języku polskiej społeczności korporacyjnej przedstawi dr Agnieszka Cierpich-Kozieł, adiunkt w Instytucie Neofilologii Akademii Ignatianum w Krakowie.

25.11.2018

Pan Tadeusz przy Mickiewicza – dzień Wieszcza w Tarnowie

Towarzystwo  Literackie im. Adama Mickiewicza, III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie zapraszają na „Pana Tadeusza przy Mickiewicza – dzień Wieszcza w Tarnowie” – w 100-lecie odzyskania niepodległości i 220. rocznicę urodzin Adama Mickiewicza.  

09.04.2021

Zebranie zespołu językoznawczego w Katedrze Filologii Polskiej w PWSZ w Tarnowie

Dziekan Wydziału Humanistycznego PWSZ w Tarnowie oraz Kierownik Katedry Filologii Polskiej uprzejmie zapraszają wszystkich zainteresowanych na otwarte zdalne zebranie naukowe zespołu językoznawczego w dniu 14 kwietnia 2021 roku o godzinie 17.00.  Referat pt. Komunikacyjna kariera wulgaryzmów we współczesnej polszczyźnie przedstawi prof. dr hab. Jadwiga Kowalikowa.    

24.03.2022

Hybrydowy Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie

1 kwietnia 2022 roku odbędzie się Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Wydarzenie odbywać się będzie w podwójnej formie: stacjonarnie i wirtualnie.  Transmisja programu wirtualnego rozpocznie się o godz. 10:00 na stronie Uczelni, YouTubie oraz Facebooku, spotkania stacjonarne z poszczególnymi wydziałami zgodnie z harmonogramem: tiny.pl/9kqth. Informacji o kierunkach studiów będzie można zasięgnąć w punktach informacyjnych oraz w pokojach wirtualnych. W siedzibie Uczelni zaplanowano prezentacje, pokazy, wykłady i warsztaty. Jak co roku w wydarzeniu weźmie udział Katedra Filologii Polskiej.    

Если вы не хотите, чтобы куки-файлы сохранялись на вашем диске, поменяйте настройки своего браузера Смотреть информацию о куки-файлах