Полонистический бюллетень

Стипендия

Zdj. Max Fischer z Pexels | Pexels
Дата размещения: 19.09.2021
Заявки принимаются до: 30.09.2021

Program Stypendialny Młodego Nauczyciela dla obywateli Ukrainy, Białorusi, Litwy lub Łotwy

Доннатор/организатор:

Fundacja Wolność i Demokracja zaprasza młodych nauczycieli polskiego pochodzenia z Ukrainy  Białorusi, Litwy lub Łotwy do składania wniosków w programie stypendialnym. Celem programu jest wspieranie rozwoju polskojęzycznego szkolnictwa stacjonarnego i społecznego na Wschodzie.

Program jest skierowany do nauczycieli uczących przedmiotów ojczystych w szkołach z polskim językiem nauczania, szkołach z funkcjonującymi klasami polskimi, w szkołach sobotnio-niedzielnych oraz punktach nauczania języka polskiego i przedmiotów ojczystych działających przy stowarzyszeniach i parafiach,  którzy rozpoczynają pracę zawodową w placówce oświatowej lub pracują w niej nie dłużej niż 5 lat.

W celu uzyskania Stypendium, należy złożyć kompletny wniosek stypendialny zgodnie z zapisami Regulaminu wypełniony na obowiązującym formularzu, wyłącznie drogą mailową na adres: fundacja@wid.org.pl z adnotacją w tytule: „Stypendium młodego nauczyciela”.

Termin złożenia wniosku: do  30 września 2021 roku.

Decyzje dotyczące przyznania Nagrody zostaną ogłoszone 16 października 2021 roku.

Информация

Ключевые слова:
Дата размещения:
19 сентября 2021; 20:25 (Piotr Bordzoł)
Дата правки:
19 сентября 2021; 20:25 (Piotr Bordzoł)
Если вы не хотите, чтобы куки-файлы сохранялись на вашем диске, поменяйте настройки своего браузера Смотреть информацию о куки-файлах