Полонистический бюллетень

Событие

Начало событияДата события: 19.09.2017
Дата размещения: 18.09.2017

Colloquia Biblioteki Kultury Polskiej we Włoszech. Polskość w świecie II: Jan Białostocki.

Начало событияВид события:
Конференция
Местность:
Warszawa

Zapraszamy na międzynarodowe sympozjum z cyklu Colloquia Biblioteki Kultury Polskiej we Włoszech. Polskość we Włoszech II: Jan Białostocki, zorganizowane w ramach umowy bilateralnej z Uniwersytetem w Genui i we współpracy ze Stowarzyszeniem Historyków Sztuki, które odbędzie się 19 września na UKSW, na kampusie Dewajtis, w Auli Muzycznej. 

Информация

Дата размещенияСкачать:
Дата размещения:
18 сентября 2017; 13:48 (Małgorzata Burta)
Дата правки:
18 сентября 2017; 14:03 (Małgorzata Burta)

Смотреть также

24.05.2016

Colloquia Biblioteki Kultury Polskiej we Włoszech. Polskość w świecie I: Stanisław Brzozowski

3 czerwca 2016 roku na Wydziale Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Dewajtis 5 (Aula Muzyczna) w ramach Colloquiów Biblioteki Kultury Polskiej we Włoszech odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa "Polskość w świecie I: Stanisław Brzozowski". Serdecznie zapraszamy zarówno na część wykładową, jak i panele dyskusyjne.

30.07.2017

Letnia Szkoła Języka i Kultury Polskiej

W dniach od 3 do 21 lipca 2017 Wydział Filologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego gościł grupę blisko 40 zagranicznych studentów z Rosji, Czech, Białorusi, Ukrainy, Węgier, Rumunii, Francji, Hiszpanii, Włoch, Chin, Korei Południowej, Mołdawii  i Uzbekistanu, którzy w ramach szkoły letniej uczestniczyli w kursie języka polskiego (na różnych poziomach zaawansowania językowego), zajęciach z historii i kultury języka polskiego, a także wykładach o kulturze Polski i regionu zachodniopomorskiego.

28.10.2016

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Przestrzeń biblioteki, przestrzeń kultury

Zakład Badań Kulturowych Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Biblioteka Uniwersytecka w Kielcach zapraszają studentów, doktorantów, członków kół naukowych do udziału zapraszają do udziału w interdyscyplinarnej Międzynarodowej Konferencji Naukowej

20.06.2017

III Świętojańskie Spotkania

Biblioteka Uniwersytecka UJK oraz Muzeum Wsi Kieleckiej w Kielcach zapraszają na III Świętojańskie Spotkania.

Если вы не хотите, чтобы куки-файлы сохранялись на вашем диске, поменяйте настройки своего браузера Смотреть информацию о куки-файлах