Полонистический бюллетень

Событие

Начало событияДата события: 12.05.2019 - 15.05.2019
Дата размещения: 29.01.2019

Kultura komunikacji w dydaktyce / VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Kultura Komunikacji Językowej”

Начало событияВид события:
Конференция

Zakład Frazeologii i Kultury Języka Polskiego oraz Pracownia Leksykograficzna UAM mają zaszczyt zaprosić na VI Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu „Kultura Komunikacji Językowej”, której tematem będzie "Kultura komunikacji w dydaktyce".

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Kultura Komunikacji Językowej” odbędzie się – podobnie jak poprzednie – w pałacu w Będlewie (w Ośrodku Konferencyjnym Instytutu Matematycznego PAN – http://www.palacbedlewo.pl/) w dniach 12–15 maja 2019 roku.

Koszt uczestnictwa w konferencji to 680 zł. Kwota ta obejmuje: trzy noclegi (12/13, 13/14 i 14/15 maja), wszystkie posiłki (w tym bankiet), wycieczkę, dojazd do Będlewa autokarem sprzed dworca PKP w Poznaniu i z powrotem do Poznania w dniu zakończenia konferencji, a także materiały konferencyjne i wydanie pokonferencyjnej publikacji (kolejnego tomu serii Kultura Komunikacji Językowej).

Zgłoszenia e-mailowe, z informacją o tytule referatu, można przesyłać do 3 marca 2019 r. pod adresem sekretarza naukowego konferencji mgr Eweliny Woźniak-Wrzesińskiej:  ewewoz@amu.edu.pl.

Информация

Адрес:
Pałac w Będlewie, Ośrodek Konferencyjny Instytutu Matematycznego PAN
Подача заявок для докладчиков до:
03.03.2019
Оплата:
680 zł
Дата размещенияСкачать:
Если вы не хотите, чтобы куки-файлы сохранялись на вашем диске, поменяйте настройки своего браузера Смотреть информацию о куки-файлах