Event
Kultura komunikacji w dydaktyce / VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Kultura Komunikacji Językowej”
Zakład Frazeologii i Kultury Języka Polskiego oraz Pracownia Leksykograficzna UAM mają zaszczyt zaprosić na VI Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu „Kultura Komunikacji Językowej”, której tematem będzie "Kultura komunikacji w dydaktyce".
VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Kultura Komunikacji Językowej” odbędzie się – podobnie jak poprzednie – w pałacu w Będlewie (w Ośrodku Konferencyjnym Instytutu Matematycznego PAN – http://www.palacbedlewo.pl/) w dniach 12–15 maja 2019 roku.
Koszt uczestnictwa w konferencji to 680 zł. Kwota ta obejmuje: trzy noclegi (12/13, 13/14 i 14/15 maja), wszystkie posiłki (w tym bankiet), wycieczkę, dojazd do Będlewa autokarem sprzed dworca PKP w Poznaniu i z powrotem do Poznania w dniu zakończenia konferencji, a także materiały konferencyjne i wydanie pokonferencyjnej publikacji (kolejnego tomu serii Kultura Komunikacji Językowej).
Zgłoszenia e-mailowe, z informacją o tytule referatu, można przesyłać do 3 marca 2019 r. pod adresem sekretarza naukowego konferencji mgr Eweliny Woźniak-Wrzesińskiej: ewewoz@amu.edu.pl.
Information
See also
Kultura komunikacji w językach słowiańskich – co nas łączy, co różni, co dziwi
Szanowni Państwo,
Kultura komunikacji językowej – powtarzalność i innowacyjność. Konferencja dedykowana pamięci Profesora Stanisława Bąby w 10. rocznicę śmierci
Zakład Frazeologii i Kultury Języka Polskiego oraz Pracownia Leksykograficznej UAM mają zaszczyt po raz ósmy zaprosić do wzięcia udziału w konferencji naukowej z cyklu „Kultura Komunikacji Językowej”, w tym roku poświęconej pamięci założyciela Zakładu i Pracowni, a także Mistrza wielu osób z (nie tylko) poznańskiego środowiska językoznawczego.
Humor i karnawalizacja w komunikacji / IV ogólnopolska konferencja naukowa z cyklu „Nasz język ojczysty”
Konferencja odbędzie się w dniach 22-23.03.2019 r. na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego i organizowana jest w ramach obchodów Miesiąca Języka Ojczystego. Do wzięcia udziału zapraszamy studentów i doktorantów filologii polskiej, a także: kulturoznawstwa, dziennikarstwa, socjologii, medioznawstwa oraz kierunków pokrewnych.
Otwartość w badaniach językowych, kulturowych i przekładowych. Otwartość w nauce i dydaktyce / konferencja z serii: Język trzeciego tysiąclecia
Szanowni Państwo,