Полонистический бюллетень
Начало событияДата события: 20.10.2016
Дата размещения: 01.05.2017

Wykład prof. dr hab. Anny Węgrzyniak „O ironii jako kategorii estetycznej – na przykładzie wybranych wierszy”

Начало событияВид события:
Лекция
Местность:
Bielsko-Biala
Целевые аудитории:
Ученики

W czwartek 20 października w auli Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej odbędzie się wykład prof. dr hab. Anny Węgrzyniak „O ironii jako kategorii estetycznej – na przykładzie wybranych wierszy”.

___________________________________________________________________________________________

Obecnie bielska polonistyka współpracuje z kilkoma szkołami ponadgimnazjalnymi w Bielsku-Białej, Oświęcimiu i Czechowicach-Dziedzicach. W ramach współdziałania proponujemy uczniom m.in. udział w wykładach, warsztatach, prezentacjach organizowanych w siedzibie Akademii Techniczno-Humanistycznej przy ul. Willowej 2 w Bielsku-Białej oraz w szkołach.

Zapraszamy do podejmowania wspólnych inicjatyw – organizowania konkursów, projektów naukowych oraz konferencji.

Kontakt:

Katedra Literatury i Kultury Polskiej
Katedra Teorii i Praktyk Komunikacji

Akademia Techniczno-Humanistyczna
ul. Willowa 2
43-300 Bielsko-Biała
bud. B (I piętro)
sekretariat: pok. 111

tel. (33) 827 92 61
e-mail: pol@ath.bielsko.pl

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

Информация

Дата размещения:
1 мая 2017; 16:57 (Mariola Wilczak)
Дата правки:
28 сентября 2018; 19:09 (Mariola Wilczak)

Смотреть также

01.05.2017

Konteksty medialne w edukacji humanistycznej

Miejsce konferencji: Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli – ODN w Oświęcimiu, ul. J. Bema 4

10.05.2017

Bielska polonistyka w wirtualnym świecie "Biuletynu Polonistycznego". Inauguracja cyklu spotkań "Tour de Polonistyka" (w ramach XVIII Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki)

Z radością informujemy, że rozpoczynamy cykl otwartych spotkań, przybliżających działania "Biuletynu Polonistycznego" oraz instytutów polonistycznych, które będą nas gościć. Inauguracyjne spotkanie odbędzie się w Bielsku-Białej (Wydział Humanistyczno-Społeczny Akademii Techniczno-Humanistycznej), podczas XVIII Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki, o godz. 14.50 (w sali L 323, budynek L kampusu ATH).

07.11.2019

Media w przestrzeni społecznej - przestrzeń społeczna w mediach

Wydział Zarządzania i Transportu, Katedra Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Wydział Humanistyczno-Społeczny, Katedra Polonistyki Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych, Katedra Socjologii i Historii Wojskowości Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni oraz Wydział Humanistyczny, Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zapraszają na jubileuszową X edycję cyklicznej, ogólnopolskiej konferencji medialnej pt. "Media w przestrzeni społecznej - przestrzeń społeczna w mediach".

01.05.2017

Wykład Tomasza Bielaka: Dlaczego Sienkiewicz byłby ulubionym scenarzystą Hollywood? – propozycje interpretacyjne „Potopu”

Dziekan WHS prof. ATH dr hab. Marek Bernacki serdecznie zaprasza na wykład Tomasza Bielaka: Dlaczego Sienkiewicz byłby ulubionym scenarzystą Hollywood? – propozycje interpretacyjne „Potopu”, który odbędzie się w czwartek 16 marca br. o godz. 13.30 w auli Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej.

Если вы не хотите, чтобы куки-файлы сохранялись на вашем диске, поменяйте настройки своего браузера Смотреть информацию о куки-файлах