Job offer
Asystent w Katedrze i Klinice Medycyny Ratunkowej
Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymagania art. 109 ustawy z dnia 27.07.2005r Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz.U. nr 164 poz. 1365, z późn.zm.) tj.
1)mają pełną zdolność do czynności prawnych,
2)nie zostały ukarane prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne,
3)nie zostały ukarana karą dyscyplinarną wymienioną w art. 140 ust. 1 pkt 4 (tj. karą pozbawienia prawa wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego na stałe lub na czas określony)
4) korzystają z pełni praw publicznych oraz spełniają wymagania w odniesieniu do stanowiska asystenta:
posiadają tytuł magistra filologii polskiej biegle posługują się językiem migowym
oświadczają, iż w razie zakwalifikowania do zatrudnienia w wyniku niniejszego konkursu, Gdański Uniwersytet Medyczny będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy,
Kandydaci zgłaszający udział w konkursie winni złożyć w Dziale Kadr i Płac Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ul. M. Skłodowskiej-Curie 3a pok. 307 (tel. 48-58-349-10-12, 48-58-349-11-07) następujące dokumenty:
pisemną deklarację wyrażającą chęć przystąpienia do konkursu,
kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
informację o dotychczasowych osiągnięciach zawodowych,
wykaz publikacji wraz z informacją o klasyfikacji punktowej (Impact Factor i MNiSW, liczba cytowań) czasopisma, w którym prace te zostały opublikowane,
dyplom poświadczający posiadanie tytułu zawodowego magistra lub równorzędnego,wraz z suplementem,
zaświadczenie dziekanatu ukończonej uczelni o średniej ocen z okresu studiów,
osoby posiadające stopień naukowy doktora - dyplom poświadczający posiadanie tego stopnia naukowego, w przypadku posiadania opiekuna naukowego, jego opinię o predyspozycjach kandydata do pracy nauczyciela akademickiego oraz informacje o perspektywach uzyskania stopnia naukowego doktora - (w przypadku osoby nie posiadającej tego stopnia)
oświadczenie, iż w razie zakwalifikowania do zatrudnienia w wyniku niniejszego konkursu, Gdański Uniwersytet Medyczny będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy, kopie świadectw pracy i zaświadczenie o trwającym zatrudnieniu,
oświadczenie o spełnieniu wymagań, o których mowa w art. 109 ust. 1 pkt. 2,3,4i 5 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym,
zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Rekrutacja na stanowisko asystenta dokonywana jest w oparciu o średnią ocen i zaangażowanie w pracę kół naukowych w czasie studiów, brany jest pod uwagę dotychczasowy dorobek naukowy, uczestnictwo w studiach doktoranckich, znajomość języków obcych oraz doświadczenie zawodowe.
Termin składania dokumentów – do dnia 20.10.2016r. Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu - do dwóch miesięcy od dnia upływu terminu przyjmowania dokumentów.
Gdański Uniwersytet Medyczny - mieszkań nie zapewnia.
Information
See also
Adiunkt w Zakładzie Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego
KRYTERIA KWALIFIKACYJNE: - posiadanie stopnia naukowego doktora nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa polskiego, logopedii; - dorobek naukowy w zakresie biologicznych uwarunkowań procesu mowy w tym szczególnie czynności w obrębie kompleksu twarzy, przebudowy czynności prymarnych i powiązaniem tego z realizacją mowy; - w przypadku kandydata bez stopnia naukowego doktora habilitowanego, wymagana jest dodatkowo opinia kierownika katedry (zakładu) lub osoby posiadającej tytuł naukowy lub stopień naukowy doktora habilitowanego o perspektywach uzyskania habilitacji oraz predyspozycjach do pracy dydaktycznej; - w przypadku kandydata bez stopnia naukowego doktora habilitowanego przedstawienie koncepcji rozprawy habilitacyjnej lub koncepcji badań naukowych pozwalających na uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego w wymaganym terminie; - posiadanie co najmniej 5-letniego stażu pracy na stanowisku nauczyciela akademickiego; - doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych; - udokumentowany udział w konferencjach naukowych związanych z prozodią mowy; - działalność organizacyjna
Starszy wykładowca w Instytucie Humanistycznym
Konkurs na stanowisko starszego wykładowcy w Instytucie Humanistycznym
Dyrektor Biblioteki Politechniki Częstochowskiej
Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w Ustawie z dnia 27.07.05 r. Prawo o Szkolnictwie Wyższym (Dz. U. nr 164 poz. 1365 z późn. zm.), Statucie Politechniki Częstochowskiej oraz wymagania określone przez komisję konkursową jednostki.
Asystent w Zakładzie Historii Literatury Polskiej w Instytucie Filologii Polskiej
Opis KRYTERIAMI KWALIFIKACYJNYMI KONKURSU SĄ: - posiadanie stopnia naukowego doktora w zakresie historii literatury polskiej; - udokumentowany dorobek naukowy w zakresie badań nad literaturą romantyzmu (dobrze widziany jest także dorobek naukowy z zakresu literatury oświecenia); - akademickie doświadczenie dydaktyczne w zakresie historii literatury polskiej, szczególnie: literatura oświecenia, literatura romantyzmu; - opinia kierownika katedry (zakładu) lub osoby posiadającej tytuł naukowy lub stopień naukowy doktora habilitowanego o predyspozycjach do pracy naukowej oraz dydaktycznej; - biegła znajomość języka polskiego.